Samsung Yetkili Servis Merkezi olarak 17 yılı aşkın süredir Samsung marka ürünlerin montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktayız.

Yüksek müşteri memnuniyeti ile çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, elektrikli süpürge, klima, TV, plazma, LCD, Led TV, projeksiyon, ev sinema sistemleri ve DVD ürünlerinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Ekibimiz İstanbul’da Eminönü, Fatih, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Güngören, Zeytinburnu, Sultangazi, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt ve Bakırköy ilçelerinde Samsung yetkili servisi olarak mekanlarınıza konfor ve güvenlik katmaktadır.  

Merkezimiz geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 17 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Samsung Yetkili Servis Güvencesi ile uygun fiyatlarla beyaz eşya yıllık periyodik bakımları, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.

Samsung Yetkili Servis

vizyon

Vizyonumuz

Samsung marka ürünlerin servis hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi isimlerinden biri olmak, %100 müşteri odaklı faaliyet göstermek, dünya standartlarından hizmet vererek güncelliği yakalamak, profesyonel çözümler üretmek, gelişime açık olmak ve modern kalmak, güvenli servis hizmeti sağlamaktır.

misyon

Misyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunarak ihtiyaç ve beklentilere en hızlı şekilde karşılık vermek, hizmet ağımızı geliştirerek müşterilerimizi güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı Samsung cihazlarla tanıştırıp kaliteli yaşam ve konforlu bir hayat sunmaktır.

kalite

Kalite Anlayışımız

Kalite anlayışımız; her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji ürünleri müşterilerimiz ile buluştururken personelimizin de bilgi ve becerilerini geliştirmektir. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için şirket içi eğitimler ve toplantılar yapmaktayız. Gelişen ve yenilenen kalite anlayışımız ile sektörde lider olmaya devam etmekteyiz.

degerlerimiz

Değerlerimiz

  • Güvenilir Olmak
  • Çevreye Duyarlı Olmak
  • Müşteriyi Merkez Almak
  • Çözüm Odaklı Olmak
  • Yenilikçi Olmak
  • Dürüst Olmak

Neden Biz?